Dit zijn de data en locaties van de regio finales. De geplaatste spelers krijgen persoonlijk van de KNSB bericht per email / app.
Het is mogelijk om bij verhindering in een andere regio finale deel te nemen. Geef dit wel vooraf door aan Eric van Breugel (evbreugel@schaakbond.nl)
Het overzicht:
FSB (Friese Schaakbond)
Schaakclub De Rode Loper
Sint Jacobsstraat 32, Leeuwarden
Donderdag 9 november, aanvang 20.00 uur
NOSBO (Noord Oostelijke Schaakbond)
Schaakclub Groninger Combinatie
Denksportcentrum Jannes van der Wal
Oliemuldersweg 43, 9713 VA Groningen
Zaterdag 18 november, aanvang 13.00 uur
SBO (Schaakbond Overijssel)
Schaakclub Almelo
Wijkcentrum de Schelf
Binnenhof 51, 7608 KH Almelo
Vrijdag 24 november, aanvang 19.45 uur
OSBO (Oostelijke Schaakbond)
Arnhemse Schaakacademie
Olympus College
Zeegsingel 11, 6832 DR Arnhem
Vrijdag 3 november, aanvang 19.45 uur
SGS (Stichts Gooise Schaakbond)
Schaakclub Oud Zuylen
Denksportcentrum Dijckzigt
Boorstraat 107, 3513SE, Utrecht
Maandag 20 november, aanvang 19.45 uur
SGA (Schaakbond Groot Amsterdam)
SV De Raadsheer
Gebouw De Poort
Kattenburgerstraat 150, 1018 JH Amsterdam
Zondag 19 november, aanvang 13.00 uur
NHSB (Noord Hollandse Schaakbond)
Z.S.C. Saende
Boko Biljart- en Denksportcentrum
Kraakstraat 42, 1503 BW Zaandam
Zaterdagmiddag 11 november, aanvang 13.00 uur
LeiSB (Leidsche Schaakbond)
Schaakvereniging Reynaerde
Recreatieboerderij De Vooruitgang
Achtermiddenweg 3, 2445 AA Aarlanderveen
Zaterdag 18 november, aanvang 9.45 uur
HSB (Haagse Schaakbond)
Schaakvereniging Haeghe Ooievaar
Wiekslag, Molenbrink 68A, 2553 GM Den Haag
Woensdag 22 november, aanvang 19.45 uur
RSB (Rotterdamse Schaakbond)
De kleine zaal van Denksportcentrum Papendrecht
Van der Palmstraat 12, 3351 HA Papendrecht.
Dinsdagavond 7 november, aanvang 20.15 uur
ZSB (Zeeuwse Schaakbond)
Geen deelnemers dit jaar
NBSB (Noord Brabantse Schaakbond
Schaakvereniging De Drie Torens
Isidorusstraat 6, 5042 JJ Tilburg
Donderdag 9 november, aanvang 20.00 uur, inloopt vanaf 19.30 uur
LiSB (Limburgse Schaakbond)
DJC
De Merode, Merodestraat 31, 6171 XM Stein
Vrijdag 24 november, aanvang 19.45 uur